Магазин жіночого верхнього одягу Lediel

Більше 17 років ми є прямими постачальниками жіночого верхнього одягу відомих фабрик Китаю, таких як: Fine Baby Cat, Olanmear, Caroles, Towmy, Snow Clarity, Salavina, Ecaerst і т.д. Основним напрямком діяльності нашого магазину є забезпечення підприємців України якісного, сучасного, зручного та красивого верхнього одягу. Ми завжди зацікавлені у побудові довготривалих та взаємовигідних партнерських відносин. Дотримуємося принципів якісного обслуговування клієнтів та прагнемо пропонувати найкращі моделі сезону.

Підбираючи моделі для магазину, ми вибираємо постачальників, чиї моделі найбільш популярні та популярні. Верхній одяг відповідає сьогоднішнім уподобанням покупців. Поряд із оптовими продажами, ми також реалізуємо одяг у роздріб. Завдяки широкому асортименту магазину кожна представниця прекрасної статі може вибрати модель за смаком, а менеджер допоможе з підбором розміру.

У нашому магазині ви можете придбати:

  • куртки
  • вітровки
  • плащі
  • пальто
  • вироби з натуральним хутром та без

Одяг, що реалізується в магазині, відповідає сьогоднішнім тенденціям міської моди. Ритм сучасного життя потребує зручності та комфорту. У міському образі має бути природність, стриманість та індивідуальність.

Вибираючи одяг у нас, ви вибираєте зручності, практичність, гармонію та лаконічність, демонструючи почуття стилю та смаку. Клієнти, які працюють із нами не один рік, переконалися, що ми надійні партнери з гарною репутацією. Ми цінуємо постійних клієнтів і будемо раді новим.