Демісезон


Ціна

Виробник

Демісезонний одяг у Харкові

Демісезонний одяг – це одяг, призначений для носіння у весняно-осінній період. Приблизний температурний режим від 0 до +20 градусів. Демісезонний одяг буває порожнистим, тобто без утеплювача. Це ветровки, плащі, пальта. І буває на утеплювачі. Легкі куртки, пальта, парки. Як утеплювач в основному використовують синтепон (100гр/мм^2), силікон, фліс. Такий одяг повинен мати певні якості, а саме:

  1. Практичність
  2. Зручності
  3. Водонепроникність та непродуваність
  4. Стійкість до забруднень
  5. Зносостійкість
  6. Невибагливість у догляді

У міжсезоння рекомендується вибирати якісний одяг, який не сковує рухів, який прослужить не один рік. Як утеплювач в основному використовують синтетичне волокно:

  • Синтепон – прати виріб рекомендовано за 30 градусів, використовуючи м'які порошки. Відбілювати та замочувати матеріал не можна.
  • Силікон – той самий синтепон, оброблений силіконовою речовиною. Дозволяє виробу краще та довше тримати форму, зберігати свою пружність, а термін експлуатації виробу з таким утеплювачем значно вищий.
  • Фліс – 100% поліестерове трикотажне волокно з об'ємним начісом, м'який та теплий, швидко сохне. Прання при температурі 30-40 градусів на низьких оборотах (ощадливий режим).